شهادت امام سجاد علیه السلام
۵ محرم الحرام بنا بر آنچه نقل شده سالروز شهادت امام زين العابدين عليه السلام است...
previous arrow
next arrow
Slider

اوصاف

اخلاق

صوت بهترین عمل در ماه مبارک رمضان

در احوالات امام حسن(علیه السلام) آمده که روزى مردى از شام که تحت تأثیر تبلیغات بنى امیه قرار گرفته بود، در کوچه هاى مدینه به حضرت رسید و بدون تأمل، شروع به دشنام دادن و ناسزا گفتن به حضرت کرد .حضرت سکوت کرده، تا خوب….

اخلاق

صوت داستان عباس حمال

داستان کرامات حمال تبریزی اینگونه نقل شده است:

فرد بیسوادی در تـبـریـز زندگی میکرد و تمام عمر خود را در بازار به حمالی و بارکشی گذرانده بود تا از این راه رزق حلالی بدست آورد. یک روز که مثل همیشه در کوچه پس کوچه های شلوغ بازار مشغول حمل بار بود ، برای آنکه نفسی….

اخلاق

صوت پدر و مادر کافر نیز باید احترام شوند

زکریا بن ابراهیم می گوید: من نصرانی بودم و مسلمان شدم. در موسم حج به مکه مشرّف شدم. سپس خدمت امام صادق علیه السلام رسیدم و عرض کردم: «من نصرانی بودم و مسلمان شده ام». امام علیه السلام به من فرمود: «از اسلام چه دیدی؟» گفتم: قول خداوند…

اخلاق

صوت اخلاق در خانواده

خوش اخلاقی یکی از مسائل بسیار مهم که در دین اسلام و در سایر ادیان و حتی در فرقی که خدامحور نمی باشند می باشد حال یکی از جا هایی که اخلاق آدمی را نشان داده و آشکار می باشد خانواده است که آدمی…

اخلاق

کلیپ مقام راضیه

راضیه و مرضیه از اوصافی می باشند که می توان برای خانم فاطمه الزهرا سلام الله علیها برشمرد  نفس راضیه مرضیه مقامی است که در آن معشوق از عاشق کمال رضایت را دارد و عاشق نیز در کمال خشنودی است و حالی خوش تر….
فرا رسیدن ایام محرم الحرام برتمامی آزادگان حسینی تسلیت